Otrā pusgada ārpusstundu darba plāns

Mēnesis

Pasākums

Klašu grupa

Atbildīgie

 

 

Barikāžu atceres diena – 25.gadadiena

 

Visas klases

Vēstures skoklotāji

sk. Ineta Bumbiere

Janvāris

 

Draudzīgā aicinājuma diena (28.01.):

 

-          Draudzības gājiens (9. – 12.klases)

-          Radošais vakars skolēniem kopā ar vecākiem.

Visas klases

sk. Ineta Bumbiere

Skolēnu Padome

Skolotāju radošā grupa

 

 

Skolēnu Padomes pasākums „Jauniešu mājā”

 

Pilsētas skolu pārstāvji

Skolēnu Padome

 

 

Žetonu vakars (12..02.)  

 

12. klases

 

sk.Ineta Bumbiere

12. klašu audzinātāji

 

 

 

Skatuves runas konkurss „Zvirbulis”

 

Visas klases

 

sk. Ineta Bumbiere

Sākumskolā kl. audz., latv. val. skolotāji

Februāris

Valentīna diena vidusskolā

10. – 12. klases

 

sk. Ineta Bumbiere

Skolēnu Padome

 

 

 

Atpūtas vakars – diskotēka

 

 

5. – 9. klases

 

sk. Ineta Bumbiere

Skolēnu Padome

 

 

Marts

Liepājas 391. dzimšanas diena

Visas klases

 

Vēstures, sociālo zinību skolotāji

sk. Ineta Bumbiere

Skolēnu padome

 

 

 

Labdarības akcija bērnu namā

 

Skolēnu Padome

sk. Ineta Bumbiere

Skolēnu Padome

 

 

Simfoniskā orķestra koncerts

 

Visas klases, interesenti

sk. Ineta Bumbiere

 

Lieldienu pasākumi:

 

-          SP ciemošanās sākumskolā

-          5.klašu pasākums

-          Stafetes un citas aktivitātes

 

Visas klases

Mājturības un tehnoloģijas skolotāji

Ineta Bumbiere

Skolēnu Padome

 

 

 

SMU gadatirgus

Visi interesenti

 

sk. Juta Birzniece

sk. Anda Gineite

sk. Ineta Bumbiere

 

 

 

Joku diena (01.04.)

Visas klases

 

Skolēnu Padome

sk. Ineta Bumbiere

 

 

Pavasara tautisko deju atskaites koncerts

Mūsu skolas tautisko deju kolektīvi

 

sk. Ilze Jurgilēviča

sk. Ineta Bumbiere

 

 

Aprīlis

 

 

Ģimenes diena – koncerts

 

 

 

Visi skolotāji, skolēni, viņu vecāki, skolas darbinieki

 

 

sk. Ineta Bumbiere

Mūzikas skolotāji

Skolēnu Padome

 

 

 

 

 

Māmiņu dienas darbu izstāde

 

 

Pamatskolas skolēni

Mājturības un tehnoloģijas skolotāji

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maijs

 

Mildas balva – Gada klase (11.05.)

 

Pamatskola

Vidusskola

 

sk. Ineta Bumbiere

Skolēnu Padome

 

 

 

Nāc nākdama, vasariņa! (rotaļas)

 

 

Sākumskola

 

sk. Ineta Bumbiere

Skolēnu Padome

 

 

 

Skolēnu Padomes vēlēšanas

 

Pamatskolas, vidusskola

 

sk. Ineta Bumbiere

Skolēnu Padome

 

 

Pēdējais zvans pamatskolā (13.05.)

9. klases

 

sk. Ineta Bumbiere

9.klašu audzinātāji.

 

 

Pēdējais zvans vidusskolā (13.05.)

12. klases

 

sk. Ineta Bumbiere

sk. Agnis Timermanis

11. un 12. klašu audzinātāji.

 

Jūnijs

Pamatskolas izlaidums (10.06.)

9.A un 9.D klase plkst.11.00

9.B un 9.C klase plkst.13.00

9. klases

 

sk. Ineta Bumbiere

9. klašu audzinātāji

 

Vidusskolas izlaidums (10.06.)

12. klases

 

sk. Ineta Bumbiere

12. klašu audzinātāji

 

 

Pirmā pusgada ārpusstundu darba plāns

Mēnesis

Pasākums

Klašu grupa

Atbildīgie

 

 

 

 

 

Septembris

 Zinību diena

Visas klases

 Ineta Bumbiere

 Dzejas dienas - izstāde

Vidusskola

 Ineta Bumbiere

 

Dzejas dienas

Pamatskola

Vidusskola

Latviešu valodas skolotāji

 

Goda teātra izrāde „Dērbija vergi”

 

Vidusskola

 

Ineta Bumbiere

 

Skolēnu Padomes prezidenta vēlēšanas

Pamatskola

Vidusskola

Ineta Bumbiere

Skolēnu Padome

 

 

Fukši

 

10.klases

I. Bumbiere

Skolēnu Padome

11., 12. klases

 

 

Rudens gadatirgus.

 

2. – 4. klases

SMU

Klašu audzinātāji

I.Bumbiere

A.Gineite

Skolēnu Padome

Oktobris

 

Skolas dzimšanas diena

Visi skolēni

 

Skolēnu Padomes

I.Bumbiere

 

Skolotāju diena

 

Visi skolotāji

9. un 12. Klases

Ineta Bumbiere

Skolēnu Padome

 

Karjeras nedēļa (12. – 16.oktobris)

 

7.-12.klases

 

D. Smāģe

 

 

Diskotēka kopā ar…

 

Pamatskola

 

Skolēnu Padome

Ineta Bumbiere

 

 

 

 

 

Novembris

 

Labdarības pasākumi – Labie darbi (visu mācību gadu)

 

Visas klašu grupas

 

Skolēnu Padomes

Ineta Bumbiere

Klašu audzinātāji

 

Mārtiņdiena

Sākumskola

Pamatskola

Ineta Bumbiere

Skolēnu Padome

Latviešu valodas skolotājas

Lāčplēša diena

Visas klašu grupas

I.Bumbiere

Klašu audzinātāji

 

Valsts nedēļa - Latvijas dzimšanas dienai veltīti pasākumi

Visas klases

Ineta Bumbiere

Skolēnu Padome

Vēstures un sociālo zinību skolotāji

 

 

 

 

Decembris

 

Skolēnu mācību uzņēmumu Ziemassvētku tirdziņš

 

Visas klases

Anda Gineite

Juta Birzniece

Agnis Timermanis

 

Ziemassvētki sākumskolā (Ziemassvētku darbnīcas, izstāde, rotaļas)

Sākumskolas skolēni

Skolēnu Padomes

Ineta Bumbiere

 

Ziemassvētku darbnīcas

Pamatskola

N. Priede

A. Tomaša

 

Ziemassvētku koncerts

       Interesentiem

Ineta Bumbiere

Agnis Timermanis

Skolēnu Padome

Klašu audzinātāji

 

 

Ziemassvētku balle

 

Vidusskola

Skolēnu Padome

Ineta Bumbier

Skolēnu Padome 2015./2016.m.g.

Pamatskolas Skolēnu Padomes prezidente - Evelīna Rateniece (9.B klase), viceprezidents - Marks Karlštrēms (6.A klase)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vidusskolas Skolēnu Padomes prezidents - Aksels Rūdolfs Šķuburs (12.A klase), viceprezidente - Erīna Elizabete Reņģe (12.B klase).

IMG 20150918 120753

 

Partneri: twitter
Partneri: moodle
Partneri: e-klase
Partneri: visc
Partneri: izm
Partneri: lip
Partneri: drošs-internets
Partneri: valsts-bērnu-tiesību-aizsardzības-inspekcija
Partneri: radošuma-pils
Partneri: dsd
Partneri: junior-achievement
Partneri: afs
Partneri: atbalsts
Partneri: prakse-lv
Partneri: pumpurs