5. – 12.klašu konsultācijas

Vārds, uzvārds

Mācību priekšmets

Konsultāciju diena

Laiks

Kabinets

Jūlija Andiņa

Vācu valoda

Trešdiena

13.05-14.00

14.50-16.06

10-07,

Sanita Arāja

Vācu valoda

Trešdiena

14.45 – 17.15

108

Karina Atāla

Matemātika

Otrdiena

14.50 -17.50

21

Svetlana Biktimirova

Angļu valoda

Otrdiena

8.30 -9.20

25

Trešdiena

14.45 – 15.35

Agita Čakša

Mūzika

Pirmdiena

15.30 – 16.36

30

Vida Dreimane

Ģeogrāfija

Trešdiena

14.45 – 15.15

22

Linda Eniņa

Vācu valoda

Pirmdiena

15.30 - 16.06

107

Trešdiena

14.50 – 15.50

Ineta Feldmane

Vācu valoda

Piektdiena

14.05 – 15.18

16

Ginta Kaire

Sports

Trešdiena

17.00 – 18.32

Sporta zāle

Ilze Karēle

Krievu valoda

Trešdiena

14.45 – 16.05

10 – 05.

Raivis Karzons

Informātika

Pirmdiena

14.50 – 16.24

423

Normunds Knitners

Fizika

Otrdiena

15.00 – 17.00 

28

Inese Krasta

Bioloģija

Otrdiena

7.45 – 8.25

19

Pirmdiena

15.35 – 17.55

Ineta Leiguda

Latviešu valoda un literatūra

Trešdiena

13.00– 15.00

11

Ineta Melnozola

Vācu valoda

Trešdiena

14.00 – 16.12

10.-14.

Gundega Muižniece

Vācu valoda

Trešdiena

14.45 – 16.12

108/107

Kristīne Novade

Latviešu valoda un literatūra

Otrdiena

14.50 – 15.25

10 – 13.

Sanita Perševica

Vācu valoda

Otrdiena

14.45 – 15.09

16

Kitija Pinkovska

Latviešu valoda un literatūra

Pirmdiena

15.00 – 15.45

13

Valentīna Pocjute

Sports

Trešdiena

13.55 – 15.04

Sporta zāle

Rolands Pocjutis

Sports

Piektdiena

14.45 – 15.02

Sporta zāle

Nellija Priede

Mājturība un tehnoloģijas

Ceturtdien

13.55 – 14.35

17

Andrejs Putniņš

Angļu valoda

Pirmdiena

14.40 – 15.44

10- 06,

Piektdiena

14.30 – 16.30

Daiga Saldeniece

Latviešu valoda un literatūra

Trešdiena

13.55– 16.45

13

Daiga Sirmoviča

Matemātika

Otrdiena

14.45-16.00

412

Trešdiena

14.05 – 15.05

Ina Sproģe

Mājturība un tehnoloģijas

Otrdiena

8.05 – 9.10

75 – 01.

Ceturtdiena

15.35 – 16.18

Simona Stalidzāne

Latviešu valoda un literatūra

Pirmdiena

15.30 – 16.10

212

Otrdiena

15.30 – 17.14

Helita Stālberga

Bioloģija,

Otrdiena

15.35 - 17.04

19

Dabaszinības

Trešdiena

15.35 – 17.04

Ina Stola

Ģeogrāfija

Pirmdiena

14.50 – 16.30

22

Ceturtdiena

14.50 – 16.28

Danute Sungaila

Vācu valoda

Ceturtdiena

13.10 – 14.32

10

Sanita Šķubura

Latviešu valoda un literatūra

Trešdiena

 14.05- 14.53

Bibliotēkā

Solvita Šlisere

Matemātika, informātika

Otrdiena

15.35 – 16.35

422

Ceturtdiena

14.50 – 16.10

Ineta Šnepe

Matemātika

Pirmdiena

14.05 – 15.00

413

Ceturtdiena

14.05 – 15.05

Sanda Špude

Vācu valoda

Ceturtdiena

14.45 – 16.03

26

Kritīne Šulmane

Vizuālā māksla

Pirmdiena

14.50 – 15.32

10 – 11.

Agnis Timermanis

Politika

Pirmdiena

15.30 – 17.12

14

Vēsture un soc. zinības

Otrdiena

15.30 – 16.12

Biruta Tjurina

Sports

Pirmdiena

15.30 – 16.41

Sporta zāle

Antra Tomaša

Mājturība un tehnoloģijas

Otrdiena

16.15 – 16.55

12

Inta Tučina

Matemātika

Ceturtdiena

14.45 – 16.45

23

Arta Tukšeniece

Sociālās zinības,

Otrdiena

15.30 – 16.12

24

vēsture

Trešdiena

14.50 – 15.32

Gita Zemarāja

Latviešu valoda un literatūra

Otrdiena

14.50 – 16.50

12

Ceturtdiena

14.50– 15.50

Gita Zommere

Vācu valoda

Ceturtdiena

15.30- 16.10

423

Zanda Alpa

Ķīmija

Ceturtdiena

7.50 – 8.40

20

10.55 – 11.25

14.45 – 18.00

Piektdiena

12.05 – 12.25

Jolanta Atmata

Franču valoda

Trešdiena

16.20 -16.46

106

Artūrs Ausējs

Informātika

Trešdiena

14.00 – 16.12

101

Sanita Arāja

Vācu valoda

Trešdiena

14.45 – 16.02

108

Juta Birzniece

Ģeogrāfija

Trešdiena

15.30 – 17.38

110

Ekonomika

Linda Eniņa

Vācu valoda

Pirmdiena

15.30 – 16.06

107

Trešdiena

14.50 – 15.50

Ineta Feldmane

Vācu valoda

Piektdiena

12.25 – 13.53

16

Anda Gineite

Ekonomika

Pirmdiena

14.50 – 15.50

102

Komerczinības

Otrdiena

15.40 – 16.22

Dace Jaunzeme

Angļu valoda

Pirmdiena

8.00 – 8.30

207

Otrdiena

14.45 – 15.45

Trešdiena

16.15 – 17.27

Ginta Kaire

Sports

Trešdiena

17.00 – 18.32

Sporta zāle

Inese Krasta

Bioloģija

Pirmdiena

15.35 – 17.55

19

Otrdiena

7.45 – 8.25

Zanda Krūmiņa

Latviešu valoda un literatūra

Pirmdiena

13:57-14:45

213

Filozofija

Ceturtdiena

10:55 – 11:25

14:45 – 17:15

Laila Lejniece

Matemātika

Trešdiena

15.30 – 16.40

112

Ceturtdiena

15.30 – 16.34

Piektdiena

13.10 – 14.50

Ginta Latiša

Angļu valoda

Otrdiena

14.45 – 15.45

207

Piektdiena

10.55 – 11.13

Laura Lauberga - Nikolova

Vēsture

Trešdiena

14.50 – 15.30

211

Māra Megne

Matemātika

Trešdiena

15.35 – 16.45

102

Ineta Melnozola

Vācu valoda

Trešdiena

14.00 – 16.12

10-13b.

Valda More

Latviešu valoda un literatūra

Piektdiena

13.15 – 13.49

76

Valentīna Pocjute

Sports

Trešdiena

13.55 – 15.04

Sporta zāle

Valdis Priedols

Fizika

Pirmdiena

15.00 – 18.00

28

Andrejs Putniņš

Angļu valoda

Pirmdiena

14.50 – 15.44

10-06,

Piektdiena

14.50 – 16.50

Ludmila Semjonova

Krievu valoda

Trešdiena

15.30 – 16.30

208

Piektdiena

13.05 – 14.05

Dace Smāģe

Angļu valoda

Pirmdiena

14.00 – 15.00

206

Otrdiena

8.00 – 8.30

Trešdiena

16.15 – 17.15

Ceturtdiena

8.00 – 8.30

Ilze Sproģe

Vēsture

Otrdiena

14.50 – 16.14

210

Trešdiena

14.50 – 16.14

Simona Stalidzāne

Latviešu valoda un literatūra

Pirmdiena

15.30 – 16.10

212

Otrdiena

8.30 – 9.10

15.30 – 17.14

Santa Stocka

Vācu valoda

Pirmdiena

15.30 – 16.30

113

Otrdiena

15.30 – 16.41

Trešdiena

10.55 – 11.25

15.30 - 16.00

Ina Stola

Ģeogrāfija

Pirmdiena

14.50 – 16.30

22

Ceturtdiena

14.50 – 16.28

Solvita Šlisere

Matemātika, Informātika

Otrdiena

16:15-17:35

422.

Ceturtdiena

14:50 – 16:10

Piektdiena

11:00- 11:20

Agnis Timermanis

Politika, Komerczinības.

Pirmdiena

15.30 – 17.12

14

Otrdiena

15.30 – 17.12

Biruta Tjurina

Sports

Pirmdiena

15.30 – 16.41

Sporta zāle

Normunds Zīverts

Matemātika

Otrdiena

7.50 – 8.30

111

Trešdiena

8.00 – 9.20

Ceturtdiena

7.50 – 8.30

15.30 – 16.50

 

Share
Partneri: twitter
Partneri: moodle
Partneri: e-klase
Partneri: visc
Partneri: izm
Partneri: lip
Partneri: drošs-internets
Partneri: valsts-bērnu-tiesību-aizsardzības-inspekcija
Partneri: radošuma-pils
Partneri: dsd
Partneri: junior-achievement
Partneri: afs
Partneri: atbalsts
Partneri: prakse-lv
Partneri: pumpurs