“Zvaigzne austrumos” mūsu skolā

 

 

Adventa laika sākumā Latvijā sesto gadu norisinās labdarības akcija “Zvaigzne austrumos”. Arī mūsu skolas skolēni aktīvi iesaistās šajā akcijā. Visaktīvākie ir skolotājas Rutas Rences, Sanitas Arājas un Vairas Krūmiņas skolēni. Šogad akcijas dibinātājs Pēteris Eisāns viesojās mūsu skolā, lai pastāstītu par “Zvaigzne austrumos” izveidošanu un norisi, sakot paldies mūsu skolas skolēniem un skolotājām par sadarbību un aicinot piedalīties arī turpmāk.

Share
Partneri: twitter
Partneri: moodle
Partneri: e-klase
Partneri: visc
Partneri: izm
Partneri: lip
Partneri: drošs-internets
Partneri: valsts-bērnu-tiesību-aizsardzības-inspekcija
Partneri: radošuma-pils
Partneri: dsd
Partneri: junior-achievement
Partneri: afs
Partneri: atbalsts
Partneri: prakse-lv
Partneri: pumpurs