Jauniešu apmaiņa par klimata pārmaiņam Danijā un Liepājā

No 22. līdz 27. septembrim piecpadsmit mūsu skolas 8. klašu skolēni piedalījās starptautiskā Nordplus programmas atbalstītā nometnē par klimata pārmaiņu tēmu Danijas pilsētā Nīkebingā F. Savukārt desmit 8. klašu skolēniem tajā pašā laikā bija iespēja piedalīties līdzigā nometnē tepat Liepājā. Abās nometnēs skolēni darbojās trīs radošās grupās, kurās aktualizēja klimata pārmaiņu problēmu, bet nometnes beigās tika sagatavots priekšnesums, kas tika izrādīts vietējiem jauniešiem.

 

Lasīt tālāk: Jauniešu apmaiņa par klimata pārmaiņam Danijā un Liepājā

8. klašu skolēni Nordplus projektā aktualizē klimata pārmaiņu tēmu

Mūsu 8. klašu skolēni maija beigās piedalījās radošā nometnē, kur kopā ar vienaudžiem no Lietuvas, Zviedrijas un Danijas diskutēja par klimata pārmaiņu tēmu. Strādājot mūzikas, drāmas un vizuālās mākslas darbnīcās, skolēni radīja šai tēmai priekšnesumu, ar kuru priecēja Klaipēdas skolu bērnus un jauniešus.

 

Lasīt tālāk: 8. klašu skolēni Nordplus projektā aktualizē klimata pārmaiņu tēmu

NORDPLUS Junior projekts Grenlandē

Februāra izskaņā 10 skolēni un 2 skolotājas no Liepājas Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolas devās uz pilsētu Sisimiut Grenlandē, lai piedalītos NORDPLUS Junior projektā „Kultūra, identitāte un koloniālā vēsture”. Šajā projektā darbojas četras valstis – Latvija, Lietuva, Somija un Grenlande. Projekta mērķis ir viesoties katrā no šīm valstīm, lai pēc iespējas vairāk varētu izzināt katras valsts vēsturi, kādas sekas uz to ir atstājusi kolonizācija.

 

 

 

Lasīt tālāk: NORDPLUS Junior projekts Grenlandē

Nordplus

Nordplus izglītības projektos piedalās skolēni, skolotāji, studenti, pasniedzēji un pieaugušie no Baltijas un Ziemeļvalstīm.

Programmas mērķi ir uzlabot un ieviest jauninājumus Ziemeļvalstu un Baltijas valstu izglītības sistēmās. Nordplus programmas aktivitātes balstās uz vienošanos starp programmas dalībvalstīs esošajām izglītības iestādēm un organizācijām. Programma atbalsta projektus, kas veicina zināšanu ieguvi, apmaiņu un sadarbības tīklu veidošanu.

Partneri: twitter
Partneri: moodle
Partneri: e-klase
Partneri: visc
Partneri: izm
Partneri: lip
Partneri: drošs-internets
Partneri: valsts-bērnu-tiesību-aizsardzības-inspekcija
Partneri: radošuma-pils
Partneri: dsd
Partneri: junior-achievement
Partneri: afs
Partneri: atbalsts
Partneri: prakse-lv
Partneri: pumpurs