Sasniegumi 2019./2020.m.g.
- Detaļas
- Kategorija: Sasniegumi 2019./2020. m.g.
Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5.vidusskolas sasniegumi
2019. /2020. m.g
1.– 4.klašu olimpiāžu laureāti pilsēta un novadā
1.D klases skolnieks Skolotāja Z.Tapiņa |
1.vieta pilsētas 1. – 4.klašu matemātikas olimpiādē |
2.A klases skolniece Skolotāja A.Vilcāne |
2.vieta pilsētas 1. – 4.klašu vizuālās mākslas olimpiādē |
2.C klases skolniece Skolotāja R.Rence |
3.vieta pilsētas 1. – 4.klašu vizuālās mākslas olimpiādē |
3.C klases skolniece Skolotāja I.Kleinberga |
3.vieta pilsētas 1. – 4.klašu matemātikas olimpiādē |
3.D klases skolniece Skolotāja V.Budrecka |
1.vieta pilsētas 1. – 4.klašu vizuālās mākslas olimpiādē |
4.A klases skolnieks Skolotāja Ē.Krastiņa |
2.vieta pilsētas1. – 4.klašu matemātikas olimpiādē 1.vieta pilsētas 1. – 4.klašu vizuālās mākslas olimpiādē Atzinība LU matemātikas olimpiādē “Tik vai …Cik?”4.kl. |
4.A klases skolnieks Skolotāja Ē.Krastiņa |
2.vieta pilsētas 1. – 4.klašu vizuālās mākslas olimpiādē |
4.A klases skolnieks Skolotāja Ē.Krastiņa |
3.vieta pilsētas 1. – 4.klašu vizuālās mākslas olimpiādē |
4.C klases skolnieks Skolotāja V.Krūmiņa |
2.vieta pilsētas1. – 4.klašu matemātikas olimpiādē Atzinība LU matemātikas olimpiādē “Tik vai …Cik?”4.kl. |
4.C klases skolnieks Skolotāja V.Krūmiņa |
1.vieta JAL “Finanšu pratības ABC”konkursā “Mana vārdnīciņa” |
4.C klases skolniece Skolotāja V.Krūmiņa |
2.vieta JAL “Finanšu pratības ABC”konkursā “Mana vārdnīciņa” |
4.D klases skolnieks Skolotāja D.Krūze |
3.vieta pilsētas 1. – 4.klašu matemātikas olimpiādē |
4.D klases skolnieks Skolotāja D.Krūze |
3.vieta LU matemātikas olimpiādē “Tik vai …Cik?”4.kl. |
5. – 9.klašu olimpiāžu laureāti pilsētā un novadā
5.A klases skolnieks Skolotāja I.Tučina |
Atzinība pilsētas matemātikas olimpiādē 5. – 8.klasēm |
5.C klases skolnieks Skolotāja K.Atāla |
Atzinība pilsētas matemātikas olimpiādē 5. – 8.klasēm |
5.D klases skolnieks Skolotāja K.Atāla |
1.vieta pilsētas matemātikas olimpiādē 5. – 8.klasēm |
6.A klases skolniece Skolotāja S.Biktimirova |
2.vieta pilsētas angļu valodas olimpiādē 6.klasēm
|
6.A klases skolniece Skolotājas D.Sirmoviča, L.Lejniece |
3.vieta pilsētas matemātikas olimpiādē 5. – 8.klasēm |
6.A klases skolnieks Skolotāja S.Biktimirova |
3.vieta pilsētas angļu valodas olimpiādē 6.klasēm
|
6.B klases skolnieks Skolotājs A.Putniņš |
3.vieta pilsētas angļu valodas olimpiādē 6.klasēm
|
7.A klases skolniece Skolotājas N.Priede, L.Eniņa |
1.vieta pilsētas mājturības un tehnoloģijas olimpiādē Atzinības pilsētas vācu valodas izteiksmīgās runas konkursā 7.klasēm |
7.B klases skolnieks Skolotāja I.Stola |
1.vieta Kurzemes novada Jauno ģeogrāfu skolas Atklātajā ģeogrāfijas olimpiādē |
7.D klases skolniece Skolotāja I.Stola |
3.vieta Kurzemes novada Jauno ģeogrāfu skolas ģeogrāfijas olimpiādē Atzinība Kurzemes novada Jauno ģeogrāfu skolas olimpiāžu kopvērtējumā |
8.A klases skolniece Skolotājas G.Zemarāja I.Stola |
Atzinība pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē Atzinība Kurzemes novada Jauno ģeogrāfu skolas olimpiāžu kopvērtējumā |
8.A klases skolnieks Skolotāja G.Zemarāja |
Atzinība pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē
|
8.B klases skolniece Skolotājs A.Putniņš Skolotāja G.Muižniece |
3.vieta pilsētas angļu valodas olimpiādē 8.klasēm Atzinība pilsētas publiskās runas konkursā vācu valodā 2.vieta komandā pilsētas konkursā „Digitālās dabaszinības” |
8.B klases skolniece Skolotājs N.Knitners |
2.vieta komandā pilsētas konkursā „Digitālās dabaszinības” 2.vieta komandā Liepājas Universitātes fizikas olimpiādē |
8.C klases skolniece Skolotājas S.Špude A.Gineite |
2.vieta pilsētas vācu valodas olimpiādē 8. Klasēm Laureāte valsts finanšu pratības konkursā „Biznesa pasakas” 3.vieta Karjeras nedēļas organizētajā pilsētas konkursā „Ielogojies nākotnē!” |
8.C klases skolniece Skolotāja S.Špude |
3.vieta pilsētas vācu valodas olimpiādē 8. klasēm |
8.C klases skolniece Skolotāja S.Špude |
3.vieta pilsētas vācu valodas olimpiādē 8. klasēm |
8.C klases skolniece Skolotāja S.Špude |
Atzinība pilsētas vācu valodas olimpiādē 8. klasēm |
8.C klases skolnieks Skolotāja J.Atmata, I.Stola, S.Špude, A.Gineite
|
2.vieta pilsētas franču valodas olimpiādē 7. – 8. klasēm 1.vieta Kurzemes novada Jauno ģeogrāfu skolas ģeogrāfijas olimpiādē 3.vieta Kurzemes novada Jauno ģeogrāfu skolas Atklātajā ģeogrāfijas olimpiādē 3.vieta Kurzemes novada Jauno ģeogrāfu skolas olimpiāžu kopvērtējumā 1.vieta pilsētas publiskās runas konkursā vācu valodā Laureāts valsts finanšu pratības konkursā „Biznesa pasakas” |
8.C klases skolnieks Skolotāja S.Biktimirova |
2.vieta pilsētas angļu valodas olimpiādē 8. klasēm |
8.D klases skolniece Skolotāja D.Smāģe |
2.vieta pilsētas angļu valodas olimpiādē 8. klasēm |
8.E klases skolniece Skolotāji I.Tučina, G.Zara L.Lejniece, G.Muižniece N.Knitners, K.Čakša
|
3.vieta pilsētas matemātikas olimpiādē 5. – 8. klasēm 2.vieta pilsētas publiskās runas konkursā vācu valodā 2.vieta komandā Liepājas Universitātes fizikas olimpiādē 1.vieta Liepājas Universitātes fizikas olimpiādē Atzinība pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 8.-9.klasēm 3.vieta Kurzemes novada Jauno ģeogrāfu skolas ģeogrāfijas olimpiādē Atzinība Kurzemes novada Jauno ģeogrāfu skolas olimpiāžu kopv. Laureāte valsts finanšu pratības konkursā „Biznesa pasakas” |
8.E klases skolnieks Skolotāja S.Biktimirova |
Atzinība pilsētas angļu valodas olimpiādē 8.klasēm
|
9.A klases skolniece Skolotāji D.Saldeniece I.Šnepe, N.Knitners |
2.vieta komandā Liepājas Universitātes fizikas olimpiādē Atzinība pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 8.-9.klasēm Atzinība pilsētas matemātikas olimpiādē 9. – 12. klasēm |
9.A klases skolnieks Skolotāja I.Šnepe D.Saldeniece,N.Knitners |
3.vieta pilsētas matemātikas olimpiādē 9. – 12. Klasēm 2.vieta komandā Liepājas Universitātes fizikas olimpiādē Atzinība pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 8.- 9.klasēm |
9.B klases skolniece Skolotāja I.Krasta A.Timermanis, I.Leiguda G.Latiša, G.Muižniece |
2.vieta pilsētas bioloģijas olimpiādē 9. – 12.klasēm 3.vieta pilsētas vēstures olimpiādē 3.vieta pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 8.-9.klasēm 3.vieta pilsētas angļu valodas publiskās runas konkursā 3.vieta Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas atklātajā vācu valodas konkursā 9.klašu grupā |
9.C klases skolniece Skolotāja A.Čakša |
2.vieta pilsētas mūzikas olimpiādē 5. – 12.klasēm
|
10. - 12.klašu olimpiāžu laureāti pilsētā un novadā
10.A klases skolniece Skolotāja S.Arāja |
3. vieta pilsētas vācu valodas olimpiādē Uzaicināta uz valsti 1.vieta publiskās runas konkursā vācu valodā |
10.A klases skolniece Skolotāji V.Priedols/ I.Krasta/ S.Stalidzāne/S.Arāja |
3. vieta Liepājas Universitātes fizikas olimpiādē Atzinība pilsētas bioloģijas olimpiādē 1.pakāpe pilsētas ZPD lasījumos sociālo zinātņu nozarē 1.pakāpe Kurzemes reģiona ZPD konferencē sociālo zinātņu nozarē 3.pakāpe valstī ekonomikas sekcijā Atzinība publiskās runas konkursā vācu valodā Atzinība Liepājas pilsētas 10.-12.klašu tulkošanas konkursā (vācu – latviešu) |
10.A klases skolnieks Skolotāja G.Zara/S.Arāja |
Atzinība pilsētas ģeogrāfijas olimpiādē 2.vieta publiskās runas konkursā vācu valodā |
10.C klases skolniece Skolotāja L.Semjonova |
2. vieta pilsētas krievu valodas olimpiādē |
10.C klases skolniece Skolotāja L.Semjonova |
3. vieta pilsētas krievu valodas olimpiādē |
11.A klases skolniece Skolotāja D.Smāģe |
2. vieta pilsētas angļu valodas olimpiādē 2.vieta publiskās runas konkursā angļu valodā |
11.A klases skolnieks Skolotājs A.Ausējs |
1.pakāpe pilsētas ZPD lasījumos dabaszinātņu nozarē
|
11.A klases skolnieks Skolotājs A.Ausējs |
1.pakāpe pilsētas ZPD lasījumos dabaszinātņu nozarē
|
11.B klases skolnieks Skolotāja Z.Alpa |
2.pakāpe pilsētas ZPD lasījumos dabaszinātņu nozarē 1.pakāpe Kurzemes reģ. ZPD konferencē dabaszinātņu nozarē Uzaicināts uz valsti |
11.B klases skolnieks Skolotāja L.Lauberga - Nikolova |
2.pakāpe Kurzemes reģ. ZPD konferencē humanitārajā nozarē Uzaicināts uz valsti |
11.C klases skolniece Skolotāja Z.Krūmiņa |
2.pakāpe pilsētas ZPD lasījumos sociālo zinātņu nozarē |
12.A klases skolniece Skolotāji V.Priedols/ I.Sproģe |
3. vieta Liepājas Universitātes fizikas olimpiādē Atzinība pilsētas vēstures olimpiādē 2.vieta Liepājas pilsētas 10.-12.klašu tulkošanas konkursā (franču – latviešu) |
12.B klases skolniece Skolotāja D.Jaunzeme |
Atzinība pilsētas angļu valodas olimpiādē |
12.B klases skolniece Skolotāja L.Eniņa |
2. vieta pilsētas vācu valodas olimpiādē Uzaicināta uz valsti 2.vieta Liepājas pilsētas 10.-12.klašu tulkošanas konkursā (vācu – latviešu) |
12.B klases skolniece Skolotāja L.Eniņa/ J.Birzniece/ S.Stalidzāne |
Atzinība pilsētas vācu valodas olimpiādē 2.vieta pilsētas ekonomikas olimpiādē 3.vieta pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 1.pakāpe pilsētas ZPD lasījumos sociālo zinātņu nozarē 1.pakāpe Kurzemes reģiona ZPD konferencē sociālo zinātņu Uzaicināta uz valsti |
12.B klases skolniece Skolotāja S.Stalidzāne |
1.pakāpe pilsētas ZPD lasījumos sociālo zinātņu nozarē 1.pakāpe Kurzemes reģiona ZPD konferencē sociālo zinātņu Uzaicināta uz valsti |
12.B klases skolniece Skolotāja S.Stalidzāne |
1.pakāpe pilsētas ZPD lasījumos sociālo zinātņu nozarē 1.pakāpe Kurzemes reģiona ZPD konferencē sociālo zinātņu 3.pakāpe valstī ekonomikas sekcijā |