2. vieta Latvijas skolu futbola čempionāta FINĀLTURNĪRĀ


Latvijas skolu futbola čempionāta
FINĀLTURNĪRĀ 2019. 4.-5.klašu grupā mūsu skolas zēnu izlases komanda ieguva 2.vietu!

Komandā spēlēja:

Rendijs M. 4. C

Alans F. 4. B

Robins Patriks 4. B

Roberts O. 4. C

Pēteris S. 5. A

Kristers R. 5. A

Patriks Toms B. 4. D

Lauris L. 4. D

Matiass Teofils S. 5. A

Ēriks K. 4. B

Kārlis Ļ. 4. C

                           Sporta skolotāja V.Pocjute

Lasīt tālāk: 2. vieta Latvijas skolu futbola čempionāta FINĀLTURNĪRĀ

1. vieta Kurzemes novada sacensībās futbolā


Kurzemes novada sacensībās 4. - 5. klašu grupā futbolā mūsu skolas zēnu komanda izcīnīja 
1.vietu, iegūstot iespēju spēlēt Latvijas skolu futbola čempionāta finālturnīrā.

Komandā spēlēja:

Patrik Toms 4.d
Lauris 4.d
Rendijs 4.c
Kārlis 4.c
Roberts 4.c
Alans 4.b
Ēriks 4.b
Robins Patriks 4.b
Kristers 5.a
Matiass Teofils 5.a
Pēteris 5.a
Edgars Drāznieks 5.b

Sporta skolotāja V.Pocjute

Panākumi ātro roku čempionātā


Ātradīšanas čempionāts „Adi ātri” un ātrnaglošanas čempionāts „Sit trāpīgi”.

 

10. aprīlī J. Čakstes Liepājas pilsētas 10. vidusskolā norisinājās tradicionālais pilsētas ātradīšanas un ātrnaglošanas čempionāts.                        

Ar labiem panākumiem konkursā piedalījās arī mūsu skolas skolēni.

Apsveicam Eviju ar iegūto 3. vietu 5. - 7. klašu grupā un Paulu ar iegūto 3. vietu 8. - 9. klašu grupā ātradīšanā, kā arī Evelīnu ar izcīnīto 2. vietu un Ralfu ar 3. vietu ātrnaglošanā.

1. vieta starpskolu sacensībās tautas bumbā meitenēm


Liepājas pilsētas starpskolu sacensībās “Tautas bumbā”

                                                     mūsu skolas 4. klašu meiteņu izlases komanda izcīnīja 1.vietu!                                                               

Komandā spēlēja:

Eva

Alise K.

Alise M.

Līga

Marija L.

Estere S.

Sabīne

Enija

Liāna

Kristina

Sporta skolotāja V.Pocjute

1. vieta starpskolu sacensībās tautas bumbā


Starpskolu sacensībās “Tautas bumbā” 4.klašu grupā mūsu skolas zēnu komanda izcīnīja 1.vietu!

Komandā spēlēja:

Rendijs M.

Alans

Robins Patriks

Roberts O.

Dēvids

Vitālijs

PatriksB.

Artis

Lauris

Marks

Roberts F.

Kārlis Ļ.

     Sporta skolotāja V.Pocjute

 

Skolēnu pētnieciskā darbība pamatskolā

Pilsētas pētniecisko darbu lasījumi pamatskolā


Sociālā un pilsoniskā mācību joma

I pakāpe Dominiks 7. kl. 

I pakāpe Ieva 7. kl.

Skolotājs Agnis Timermanis

 

Mākslas un pašizpausmes, valodu mācību joma

I pakāpe Velta 9. kl.

Skolotāja Laura Lauberga - Nikolova

 

Dabaszinātņu mācību joma

Atzinība Laura 8. kl.

Skolotāja Simona Stalidzāne

III pakāpes diploms skatuves runas konkursā

 Liepājas pilsētas skatuves runas konkurss "Zvirbulis"

Jasmīna     4. kl.

III pakāpe

 


Skolotāja Ināra Knitnere

Godalgotas vietas vizuālās mākslas olimpiādē


Liepājas pilsētas 1. - 4. klašu skolēnu vizuālās mākslas olimpiāde

Megija      I pakāpe

Emīlija      III pakāpe

Linda      III pakāpe

 


Skolotāja Ināra Knitnere

Kurzemes reģiona atlases sacensības basketbolā


Latvijas skolēnu Kurzemes Reģiona atlases sacensībās basketbolā jauniešiem

mūsu skolas izlases komanda izcīnīja 2.vietu.

Lasīt tālāk: Kurzemes reģiona atlases sacensības basketbolā

Panākumi sacensībās zāles futbolā

    
Liepājas pilsētas starpskolu sacensībās zāles futbolā zēniem 4.-5. klašu grupā

mūsu skolas komanda izcīnīja 1.vietu!

Lasīt tālāk: Panākumi sacensībās zāles futbolā

Sveicam vicečempiones volejbolā!


Ir noslēdzies starpskolu sacensību turnīrs volejbolā jaunietēm.

Mūsu skolas komanda izcīnīja 2. vietu pilsētā.

Lasīt tālāk: Sveicam vicečempiones volejbolā!

Panākumi vokālās mūzikas konkursā "Balsis"

Vokālās mūzikas konkurss "Balsis"

skolas meiteņu ansamblim II pakāpe

skolotāja Agita Čakša

Skatuves runas konkurss "Zvirbulis" 7.-9. klasēm


11. februārī norisinājās skatuves runas konkurss "Zvirbulis" 7. - 9. klasēm.

Tajā panākumus guva mūsu skolas 7. klases skolnieks Roberts (I pakāpe) un 9. klases skolniece Velta (Augstākā pakāpe).

Velta saņēma arī Jauniešu žūrijas simpātijas balvu un iespēju pārstāvēt mūsu skolu nākamajā konkursa kārtā Kurzemes reģionā.

Liepājas pilsētas vizuālās mākslas olimpiāde

Liepājas pilsētas vizuālās mākslas olimpiāde

Patrīcija     2. klase     II pakāpe

 

Skolotāja Inta Kleinberga

Publiskās runas konkurss krievu valodā

Publiskās runas konkurss krievu valodā

Anna Elizabete     10. klase     II pakāpe

Aina     10. klase     III pakāpe

 

Skolotāja Ludmila Semjonova

Liepājas pilsētas latviešu valodas olimpiāde

Liepājas pilsētas latviešu valodas olimpiāde

Laura     11. klase     II pakāpe

Amanda     12. klase     II pakāpe

Katrīne     12. klase     III pakāpe

 


Skolotājas Zanda Krūmiņa un Simona Stalidzāne

Liepājas pilsētas vēstures olimpiāde

Latvijas un pasaules vēstures olimpiāde

Liepājas pilsētas posms

Marks     9. klase     I pakāpe

Paula     9. klase     III pakāpe

Keita     9. klase     Atzinība

Nils     12. klase     II pakāpe

 

Skolotājas Laura Lauberga - Nikolova un Ilze Sproģe

Atzinība konkursā "Skolēni eksperimentē"


Liepājas pilsētas 5. - 6. klašu skolēnu konkurss "Skolēni eksperimentē"

Atzinība

Erudītu konkurss "Latvija pasaulē"


Liepājas pilsētas 7. - 9. kl. skolēnu erudītu konkurss "Latvija pasaulē"

skolas komandai 2. vieta!

Sveicam!

Skatuves runas konkurss "Zvirbulis"


7. februārī mūsu skolā notika sākumskolas skatuves runas konkurss “Zvirbulis”. Šis mazajiem runātājiem bija liels pārbaudījums. Četri konkursa dalībnieki no septiņpadsmit dosies tālāk uz pilsētu un aizstāvēs tur jau skolas godu.

Lasīt tālāk: Skatuves runas konkurss "Zvirbulis"

2. vieta Kurzemes Jauno ģeogrāfu skolas konkursā

2. vieta Kurzemes Jauno ģeogrāfu skolas konkursā


Jauno basketbolistu kauss 2019


17.janvārī Liepājas Olimpiskajā centrā notika starpskolu sacensības "Jauno basketbolistu kauss" meitenēm un zēniem 6. - 7. klašu grupā. Izcīnot pārliecinošas uzvaras visās spēlēs, mūsu skolas zēnu un meiteņu komandas ieguva tiesības 23. aprīlī pārstāvēt Kurzemes reģionu Vislatvijas finālsacensībās Cēsīs.

Lasīt tālāk: Jauno basketbolistu kauss 2019

3. vieta multimediju konkursā

Datorikas sacensības “Ziemassvētku stāsts"

Liepājas Universitātes Dabas un inženierzinātņu fakultātē

kategorija: multimediji

3. vieta

 

2. vieta starpskolu sacensībās volejbolā

2. vieta starpskolu sacensībās volejbolā

Panākumi tulkošanas konkursā angļu valodā

Pilsētas tulkošanas konkursā angļu valodā

3. pakāpe

Konkurss "Ventspils IT challenge"


Konkursā "Ventspils IT challenge" mūsu skolas komanda labāko komandu TOP 10!

Lasīt tālāk: Konkurss "Ventspils IT challenge"

Mana kūka manai Latvijai 2018


Liepājas pilsētas skolu konkurss 5. klasēm

"Mana kūka manai Latvijai"

1. vieta

Lasīt tālāk: Mana kūka manai Latvijai 2018

3. vieta starpskolu sacensībās volejbolā


8.novembrī Liepājas 8.vidusskolā norisinājās starpskolu sacensības volejbolā meitenēm nelicencēto spēlētāju grupā.

Mūsu skolas komanda turnīrā izcīnīja 3.vietu.

Basketbolistu diena Liepājā


2. novembrī Liepājas Olimpiskajā centrā notika sporta pasākums skolām "Basketbolistu diena Liepājā".

Mūsu skolas jaunietes turnīrā izcīnīja 3. vietu

1. vieta basketbolā


Liepājas pilsētas spēcīgāko komandu konkurencē basketbolā mūsu skolas jaunieši izcīnīja 1.vietu.

Iegūta iespēja piedalīties Kurzemes novada sacensībās.

Skolotāja V. Pocjute

Zīmēšanas konkurss "Latvijai 100"


2. novembrī mūsu skolas skolēni piedalījās zīmēšanas konkursā "Latvijai 100" Liepājas Bērnu un jauniešu centra filiālē "Laumiņa". Darbi tika veidoti grafikā uz paustpapīra ozollapas formā. No mūsu skolas piedalījās 11 skolēni vizuālās mākslas skolotājas K. Šulmanes pavadībā. Darbiņi būs askatāmi LOC izstāžu zālē uz valsts svētkiem.

Lasīt tālāk: Zīmēšanas konkurss "Latvijai 100"

Konkurss "Gudru ņēmu padomiņu"


11. oktobrī 7. A klases komanda piedalījās pilsētas erudītu konkursā 7. - 8. klasēm "Gudru ņēmu valodiņu". Konkursa tēma bija latviskā dzīvesziņa. Jautājumi aptvēra plašu tēmu loku: folkloru, senvārdi, senie darbarīki, senie tautas mūzikas instrumenti, novadu tautastērpi. Mācīties nācās daudz, jo tēmas ir ļoti plašas, taču iegūtās zināšanas ir vērtīgas un pūļu vērtas. Pasākuma dalībniekus priecēja folkloras kopa "Ķocis". Skolēnus konkursam sagatavoja latviešu valodas un literatūras skolotāja Gita Zemarāja.

Partneri: twitter
Partneri: moodle
Partneri: e-klase
Partneri: visc
Partneri: izm
Partneri: lip
Partneri: drošs-internets
Partneri: valsts-bērnu-tiesību-aizsardzības-inspekcija
Partneri: radošuma-pils
Partneri: dsd
Partneri: junior-achievement
Partneri: afs
Partneri: atbalsts
Partneri: prakse-lv
Partneri: pumpurs