5. - 9. klašu mācību grāmatas 2019./2020

Latviešu valoda un literatūra

5.klase

Veckāgana. Latviešu valoda 5. klasei – R.: Lielvārds, 2004. (ir skolas b/b)

Autoru kolektīvs. Literatūra 5.klasei. – R.: Pētergailis, 2006. (ir skolas b/b)

6.klase

Veckāgana. Latviešu valoda 6.klasei – R.: Lielvārds, 2004. (ir skolas b/b)

Autoru kolektīvs. Literatūra 6.klasei. – R.: Pētergailis, 2008. (ir skolas b/b)

7.klase

Veckāgāna. Latviešu valoda 7. klasei – R.: Lielvārds, 2006. (ir skolas b/b)

Autoru kolektīvs. Literatūras 7.klasei. – R.: Pētergailis , 2009. (ir skolas b/b)

8.klase

Veckāgāna. Latviešu valoda 8.klasei – R.: Lielvārds, 2007. (ir skolas b/b)

Autoru kolektīvs. Literatūra 8.klasei. – R.: Pētergailis, 2010. (ir skolas b/b)

9.klase

Veckāgāna. Latviešu valoda 9.klasei. – R.: Lielvārds, 2008. (ir skolas b/b)

Autoru kolektīvs. Literatūra 9.klasei. – R.: Pētergailis, 2012.(ir skolas b/b)

Matemātika

5.klase

J.Mencis (sen.), J.Mencis (jun.) Matemātika 5.klasei – R.: Zvaigzne ABC, 2008. (ir skolas b/b)

6.klase

J.Mencis un J.Mencis (jun.) ,,Matemātika 6.klasei” – R.: Zvaigzne ABC, 2009. (ir skolas b/b)

7.klase

,,Matemātika 7.klasei” I.France un autoru kol. – R.: Lielvārds, 2007. (ir skolas b/b)

8.klase

,,Matemātika 8.klasei” I.France un autoru kol. – R.: Lielvārds, 2008. (ir skolas b/b)

9.klase

,,Matemātika 9.klasei” I.France un autoru kol. – R.: Lielvārds, 2009. (ir skolas b/b)

Vācu valoda

5. klase

Autoru kolektīvs. Planetino 2 – MAX HUBER VERLAG, 2017. (ir skolas b/b)

6. klase

,,Das neue Deutshmobil 2” Lehrbuch (ir skolas b/b)

7.klase

,,Das neue Deutshmobil 2” Lehrbuch   (ir skolas b/b)

8.klase

So gehts zum DSD I (klett)

9.klase

So gehts zum DSD I (klett)

,,Das neue Deutshmobil 3” Lehrbuch   (ir skolas b/b)

Prufungstraining DSD Stufe 1 (Cornelsen)

Fit fur das DSD 1 (Hueber)

Ķīmija

8.klase

A.Brangule, D.Namsone Ķīmija 8.klasei – R.: Lielvārds, 2013. (ir skolas b/b)

9.klase

A.Brangule, D.Namsone Ķīmija 9.klasei – R.: Lielvārds, 2014. (ir skolas b/b)

Fizika

8.klase

Ilgonis Vilns. Fizika 8.klasei. – R.: Zvaigzne ABC, 2013. (ir skolas b/b)

Gailītis G., Rasmane V., Ziedmanis A. Fizikas uzdevumi 8.klasei. – R.:Zvaigzne ABC, 1994. (ir skolas b/b)

9.klase

E.Šilters, N.Sakss Fizika 9.klasei – Lielvārds, 2000. (ir skolas b/b)

Gailītis G., Rasmane V., Ziedmanis A. Fizikas uzdevumu krājums 9.klasei. – R.: Zvaigzne, 1993. (ir skolas b/b)

Latvijas un pasaules vēsture

6.klase

S.Goldmane, Kļaviņa, Misāne, Straube. Latvijas vēsture pamatskolai 1 – Zvaigzne ABC. (ir skolas b/b)

S.Goldmane, Kļaviņa, Misāne, Straube. Pasaules vēsture pamatskolai 1 – Zvaigzne ABC. (ir skolas b/b)

7.klase

S.Goldmane, Kļaviņa, Misāne, Straube. Latvijas vēsture pamatskolai 2 – Zvaigzne ABC. (ir skolas b/b)

S.Goldmane, Kļaviņa, Misāne, Straube. Pasaules vēsture pamatskolai 2 – Zvaigzne ABC. (ir skolas b/b)

8.klase

S.Goldmane, Kļaviņa, Misāne, Straube. Latvijas vēsture pamatskolai 3 – Zvaigzne ABC. (ir skolas b/b)

S.Goldmane, Kļaviņa, Misāne, Straube. Pasaules vēsture pamatskolai 3 – Zvaigzne ABC. (ir skolas b/b)

9.klase

G.Kurlovičs G., Tomašūns A. Latvijas vēsture pamatskolai. - Zvaigzne ABC.(ir skolas b/b)

Goldmane, Kļaviņa, Misāne, Straube, Klišāne. Vēsture pamatskolai. Latvija 20.gs. – Zvaigzne ABC. (ir skolas b/b)

Goldmane, Kļaviņa, Misāne, Straube, Klišāne. Vēsture pamatskolai. Jaunākie laiki – Zvaigzne ABC. (ir skolas b/b)

Sociālās zinības

5.klase

Sociālās zinības 5.klasei – R.:Raka, 2006. (ir skolas b/b)

6.klase

Sociālās zinības 6.klasei – R.:Raka, 2007. (ir skolas b/b)

7.klase

Sociālās zinības 7.klasei – R.:Raka, 2006. (ir skolas b/b)

8.klase

Sociālās zinības 8.klasei. – R.:Raka, 2006. (ir skolas b/b)

9.klase

Catlaks G. Civilzinības 9.klasei. – R.:Zvaigzne ABC, 2006. (ir skolas b/b)

Sociālās zinības 9.klasei. – R.: Raka, 2006. (ir skolas b/b)

Ģeogrāfija

7.klase

Kontūrkartes. Universāls kontūrkaršu albums skolām. Karšu izdevniecība Jāņa sēta, 2004. (ir skolas b/b)

A.Lipsberga. Ģeogrāfija 7.klasei. – R.: Lielvārds, 2010. (ir skolas b/b)

Pasaules ģeogrāfijas atlants. Jāņa sēta.

8.klase

A.Lipsberga. Ģeogrāfija 8.klasei. – R.: Lielvārds, 2010. (ir skolas b/b)

Pasaules ģeogrāfijas atlants. Jāņa sēta. (iegādāts 7.klasē)

9.klase

Kontūrkartes. Universāls kontūrkaršu albums skolām. Karšu izdevniecība Jāņa sēta. 2004.

Pasaules ģeogrāfijas atlants. Jāņa sēta.

G.Šustere. Latvijas ģeogrāfija 9.klasei. – R.:Zvaigzne ABC, 2011.(ir skolas b/b)

Mūzika

5.klase

I.Grauzdiņa, I.Vasmanis – R.:Zvaigzne ABC, 2003. (ir skolas b/b)

6.klase

I.Grauzdiņa, I.Vasmanis – R.:Zvaigzne ABC, 2004. (ir skolas b/b)

7.klase

Lasmane, Millere, Platpers Mūzika 7.klasei – R.:Raka, 2003. (ir skolas b/b)

I.Grauzdiņa, I.Vasmanis – R.:Zvaigzne ABC, 2005. (ir skolas b/b)

8.klase

Lasmane L., Millere I. Mūzika 8.klasei. – R.: Raka, 1998. (ir skolas b/b)

I.Grauzdiņa, I.Vasmanis Mūzika 8.klasei. – R.: Zvaigzne ABC , 2006. (ir skolas b/b)

9.klase

Lasmane L., Millere I. Mūzika 9.klasei. – R.: Raka, 1998. (ir skolas b/b)

Dabaszinības

5.klase

M.Kreicberga, M.Kusiņa, D.Mežzīle, A.Nikolajenko ,,Izzini pasauli!” Dabaszinības 5.klasei – R.:Zvaigzne ABC, 2007. (ir kabinetā)

6. klase

M.Kreicberga, M.Kusiņa, D.Mežzīle, A.Nikolajenko ,,Izzini pasauli!” Dabaszinības 6.klasei – R.:Zvaigzne ABC, 2007. (ir kabinetā)

Bioloģija

7. klase

A.Aizpure. Bioloģija. Botānika 7.klasei – R.: Zvaigzne ABC, 2012. (ir skolas b/b)

8.klase

R.Gribuste, D.Brante Bioloģija 8.klasei. – R.: Lielvārds, 2012. (ir skolas b/b)

9.klase

M.Kusiņa, L.Āboliņa Bioloģija 9.klasei Cilvēks – R: Zvaigzne ABC, 2016. (ir skolas b/b).

Krievu valoda

2. svešvaloda

5.klase

Erna Raita „Ja tu burtus pazīsti...” Mācību grāmata. 1.mācību gads – R.: Zvaigzne ABC, 1998. (ir skolas b/b)