SMU tirgus Cits Bazārs.

8. decembrī Rīgā Tirdzniecības Centrā Domina Shopping notika, jau par ikgadējo tradīciju kļuvušais, Latvijas skolēnu mācību uzņēmumu vērienīgākais pasākums Cits Bazārs ziemā, kurā ar savām biznesa idejām un radīto produkciju apmeklētājus iepazīstināja skolēni no visas Latvijas. Šogad smelties iedvesmu Ziemassvētku dāvanām un atrast sev noderīgas preces ikdienā piedāvāja 110 pamatskolas un 60 vidusskolas SMU.

Mūsu skolas 11. komercklases SMU „SOAP BAR” izturēja konkurenci un 6 stundu garumā pircējiem piedāvāja savu produkciju – ekoloģiskās ziepes. Produkcijas dažādība, ziepju formas, stenda noformējums, produktu saistošs izvietojums, vizītkartes, bukleti, meiteņu vizuālais tēls, smaids un nemitīgi stāsti par produkta vērtīgajām īpašībām – dienas beigās piepildīja meiteņu maciņus.

Pasākumā bija iespēja saņemt Swedbankas mentoru konsultācijas un uzdot jautājumus. Kā meitenes atzina, arī pircēju ieteikumi bija vērtīgi un tie lika domāt par jauniem produktu veidiem, par stenda noformējumu.

Luīze Jaksta un Alise Ozola Latvele uzņēmumu izveidoja 11. klasē, bet abām meitenēm ir pieredze SMU veidošanā jau iepriekšējos gados.

Produkcija izpārdota un brīvdienas paies, vārot ziepes. Meitenēm šis process ir jautrs - skan mūzika, joki un smiekli, pāri visam mīlestība un pozitīvisms. Uzņēmuma vadītāja Luīze saka, ka viņu ziepes arī tādēļ pērk.

SMU „SOAP BAR” aicina visus 12. decembrī uz skolas tirgu „Ziemassvētku jampadracis.”

IMG-20181209-WA0006