Septembris, 2019., komercdarbībā

Septembra mēnesis – starts komercizglītībā.

Pasteidzies jaunā mācību gada pirmais mēnesis, nesot līdzi pirmās aktivitātes komercizglītībā. Aicinām sekot līdzi informācijai un iesaistīties SMU veidošanā, konkursos  „Mana vārdnīciņa” un „Biznesa pasakas” un citās aktivitātēs.

18. septembrī mūsu skolā notika JAL organizācijas rīkotais reģionālais seminārs. Piedalījās 150 interesenti no Liepājas skolām. Mūsējos vairākumā pārstāvēja 11. komercklase, jo šogad veido uzņēmumus.

Skolēni uzklausīja JAL organizācijas vadītāja Jāņa Krievāna apkopoto informāciju par aizvadīto mācību gadu (Latvijas skolās darbojās rekordliels SMU skaits – 1200) un jaunumiem, kuri sagaida šajā mācību gadā. Iedvesmoja KBI vadītājs Gints Reķēns, bijušais SMU vadītājs Reinis Ņikuļcevs. Pasākuma otrajā daļā jaunieši darbojās grupās. Arī skolotāji mācījās apgūt jaunās mājas lapas darbību.

19. un 20. septembrī 10. komercklašu skolēni, Biznesa augstskolā Turība, apmeklēja pirmo Jaunās uzņēmēju skolas nodarbību. Augstskolas lektori, jaunie uzņēmēji iedvesmoja jauniešus, kā kļūt veiksmīgiem, kā strādāt komandā, kā kļūt par līderiem. Apmeklējām Tele2 uzņēmumu. Uzņēmuma pārstāve aicināja jauniešus nebaidīties uzņemties atbildību vasarā pieteikties darbā arī Tele2. Izbaudījām mūsdienīgu darba vidi, sajutām ikdienas rūpes par darbiniekiem ne tikai darbā, bet arī atpūtā. Jaunieši secināja, ka vadības rūpes par darbiniekiem, tos motivē kvalitatīvam darba rezultātam.

Vakarā augstskolā tika piedāvāts kino vakars un pēc tam jaunieši varēja iepazīties un dalīties dienas iespaidos. Piedalījās skolēni arī no Talsiem, Kuldīgas, Ventspils, Tukuma.

Oktobris komercjomā solās būt piepildīts ar jaunu uzņēmumu veidošanos un gatavošanos konferencei „ Uzdrīksties uzvarēt”, bet par to lasiet oktobra rakstā.

Aicinām skolēnus no 4. – 12. klasei veidot savus uzņēmumus un pelnīt pirmo miljonu.

IMG-20191014-WA0000