Pašvērtējums „Kā es īstenoju vērtības CIEŅA, ATBILDĪBA, DROŠĪBA, SADARBĪBA un RADOŠUMS? ”


Katram no mums ir savas dzīves vērtības. Tādas ir arī mūsu skolai – CIEŅA, ATBILDĪBA, DROŠĪBA, SADARBĪBA un RADOŠUMS. Skolas vērtības parāda mums to, kā dzīvot un uzvesties šeit, parāda to, kas mums ir svarīgs, lai savā skolā mēs visi justos labi.

Lasīt tālāk: Pašvērtējums „Kā es īstenoju vērtības CIEŅA, ATBILDĪBA, DROŠĪBA, SADARBĪBA un RADOŠUMS? ”

Pasākums "Mūsu skolas vērtības"


Uzsākot jauno mācību gadu, 3. septembrī mūsu skolas 2. - 10. klašu skolēni pulcējās Raiņa parkā, lai piedalītos pasākumā „Mūsu skolas vērtības”. Katrai klasei bija jāveic 9 uzdevumi, kuros tika atspoguļotas mūsu skolas vērtības – CIEŅA, ATBILDĪBA, RADOŠUMS un SADARBĪBA. Spēlējot dažādas spēles, veicot sportiskus un radošus uzdevumus, skolēni mācījās apjaust, kā šīs vērtības izpaužas praktiskā darbībā un kā tās spēj palīdzēt ikvienam un visiem kopā sasniegt izvirzītos mērķus.

Lasīt tālāk: Pasākums "Mūsu skolas vērtības"

Pasākums APU līderiem


Jau piekto gadu pēc kārtas tiek apbalvoti 5. - 9. klašu skolēni, kuri visu mācību gadu centīgi mācījušies un aktīvi līdzdarbojušies dažādās ārpusstundu aktivitātēs, ievērojot APU uzvedības noteikumus. Balva šiem APU līderiem – atraktīvs pasākums dabā, lai atpūstos no skolas ikdienas un sadraudzētos ar citiem klašu skolēniem. Laika apstākļi 27. maijā mūs nepavisam nelutināja, bet tas netraucēja atkal kopā vienoties kopīgam pasākumam viesu namā „Janči”.

Lasīt tālāk: Pasākums APU līderiem

Prieks kopā būt!


4. septembris mūsu skolēniem iesākās pavisam citādāk – radoši, aktīvi un izglītojoši. Pasākumā Raiņa parkā, kura mērķis bija atkārtot APU noteikumus caur sportiskām aktivitātēm un piedzīvot atkal satikšanās prieku, saliedējot klases kolektīvu, piedalījās 2. – 10. klašu skolēni, savukārt 11. un 12. klašu skolēni pasākumā darbojās kā tiesneši.

Lasīt tālāk: Prieks kopā būt!

Nakts skolā 2018


24. maijā mūsu skolā jau otro gadu pēc kārtas aizritēja ilgi gaidītais pasākums „Nakts skolā”, kurā piedalījās tās klases, kuras visu mācību gadu mērķtiecīgi krāja CAD žetonus, lai iegūtu APU ceturtā līmeņa balvu - izglītojošu un radošu pasākumu klases kolektīva saliedēšanai.

Šogad pasākumā piedalījās 3. A klase un skolotāja Ināra Knitnere, 3. B klase un skolotāja Ilze Poņemecka, 3. D klase ar skolotāju Zitu Tapiņu un 4.D klase ar skolotāju Aiju Grulli. Šī klase pasākumā piedalījās jau otro reizi.

Lasīt tālāk: Nakts skolā 2018

APU līderu sumināšana Beberliņu "Baskāju takā"


22. maijā noritēja kārtējais APU (atbalsts pozitīvai uzvedībai) pasākums  5. – 8. klašu skolēniem, kuri visu mācību gadu cītīgi ievērojuši uzvedības noteikumus un aktīvi piedalījušies dažādos ārpusstundu pasākumos. 
Baskāju taka izveidota ar dažādiem segumu posmiem, kas skolēniem ļāva izjust vēl nebijušas sajūtas un iepazīt  dabas materiālus.

Lasīt tālāk: APU līderu sumināšana Beberliņu "Baskāju takā"

APU konkurss 3. - 8. klasēs


8. janvārī  skolā norisinājās APU konkurss, kurā piedalījās 3. – 8. klašu grupas. Uzsākot 2. semestri, visiem skolēniem bija iespēja atkārtot uzvedības noteikumus klases stundās, lai vēl labāk sagatavotos konkursam, kurā no katras klases piedalījās 5 skolēni.

Lasīt tālāk: APU konkurss 3. - 8. klasēs

Pasākums APU līderiem

Jau trešo gadu pēc kārtas skolā tiek apbalvoti tie skolēni, kuri visu mācību gadu sapelnījuši visvairāk pozitīvos uzvedības ierakstus e-klasē. Viņi aktīvi un lieliski strādājuši mācību stundās, pārstāvējuši klasi un skolu dažādos ārpusstundu pasākumos vai olimpiādēs, piedalījušies skolas un pilsētas konkursos, kā arī pieklājīgi izturējušies pret klasesbiedriem un palīdzējuši saviem skolotājiem.

Lasīt tālāk: Pasākums APU līderiem

APU pasākums „Nakts skolā”

Jau ceturto gadu mūsu skolā noris projekts Atbalsts pozitīvai uzvedībai, bet šogad pirmo reizi 26.maijā tika organizēts pasākums „Nakts skolā”, kuru godam bija nopelnījušas četras klases – 3.c un audzinātāja Ruta Rence, 3.d un audzinātāja Aija Grulle, 4.c un audzinātāja Inta Kleinberga un 8.b ar audzinātāju Artu Tukšenieci. Šīs klases visu mācību gadu, labi uzvedoties mācību stundās, sakrāja vajadzīgo CAD kartīšu skaitu, saņemot balvā aizraujošo nakts pasākumu.

Lasīt tālāk: APU pasākums „Nakts skolā”

Partneri: twitter
Partneri: moodle
Partneri: e-klase
Partneri: visc
Partneri: izm
Partneri: lip
Partneri: drošs-internets
Partneri: valsts-bērnu-tiesību-aizsardzības-inspekcija
Partneri: radošuma-pils
Partneri: dsd
Partneri: junior-achievement
Partneri: afs
Partneri: atbalsts
Partneri: prakse-lv
Partneri: pumpurs