pirmdiena, 27. septembrī

PIRMDIENA, 27. Septembris 

         Skolā nav : A. Čakša; K. Šulmane; V. Ēķupe

Klase

Izmaiņas

Kabinets

4. A

5. stunda – Dizains un tehnoloģijas sk. K. Šulmanes grupa mācās kopā ar sk. A. Tomašas grupu

201.kab.

    4. B

2.stunda - Dizains un tehnoloģijas sk. K. Šulmanes grupa mācās kopā ar sk. A. Tomašas grupu

202.kab.

    4. C

1.stunda - Dizains un tehnoloģijas sk. K. Šulmanes grupa mācās kopā ar sk. A. Tomašas grupu

301.kab.

4. D

3.stunda - Dizains un tehnoloģijas sk. K. Šulmanes grupa mācās kopā ar sk. A. Tomašas grupu

302.kab.

5. C

7.stunda – Sociālās zinības un vēsture ( atstrādā 29.09. 7.stundu)

11. kab.

5. D

6. un 7. Stunda – sk. K. Šulmanes grupa iet mājās, sk. A. Tomašas grupai stundas NOTIEK

 

6. B

3.stunda – Sociālās zinības ( atstrādā ceturtdienas 30.09. 7.stundu)

26.kab.

5.stunda - Sociālās zinības( atstrādā ceturtdienas 30.09. 8.stundu)

26.kab.

6.stunda – Matemātika nenotiek, klase paliek savā klases telpā 26.kab.

 

8.stunda – NENOTIEK (atstrādāja 22.09.)

 

6. D

1. un 2. stunda - NENOTIEK

 

7. B

6.stunda- Matemātika

22.kab.

7.stunda – NENOTIEK (atstrādāja 6.stundas laikā)

 

8. stunda – NENOTIEK (atstrādāja 22.09.)

 

7. D

8. un 9. Stunda - sk. K. Šulmanes grupa iet mājās, sk. I. Sproģes grupai stundas NOTIEK

 

  8. C

8.stunda - Latvijas un pasaules vēsture (atstrādās 29.09. 8.stundu)

111.kab.

  9. D

1.stunda - NENOTIEK

 

 

4. A                                                                     4. B                                

1. Vācu val.                                                        1. Matemātika                          

2. Vācu val.                                                        2. Dizains un tehnoloģijas

3. Mūzika                                                           3. Angļu val.

4. Pusdienas                                                      4. Pusdienas

5. Dizains un tehnoloģijas                                    5. Mūzika

6. Literatūra                                                       6. Sociālās zinības un vēsture

7. Sports un veselība                                           7. Sociālās zinības un vēsture                  

 

 

4. C                                                                                      4. D

1. Dizains un tehnoloģijas                                              1. Vācu val.

2. Matemātika                                                              2. Vācu val.

3. Dabaszinības                                                            3. Dizains un tehnoloģijas

4. Pusdienas                                                                4. Pusdienas

5. Dabaszinības                                                            5. Matemātika

6. Latviešu val.                                                             6. Mūzika

7. Latviešu val.                                                             7. Latviešu val.

Partneri: twitter
Partneri: moodle
Partneri: e-klase
Partneri: visc
Partneri: izm
Partneri: lip
Partneri: drošs-internets
Partneri: valsts-bērnu-tiesību-aizsardzības-inspekcija
Partneri: radošuma-pils
Partneri: dsd
Partneri: junior-achievement
Partneri: afs
Partneri: atbalsts
Partneri: prakse-lv
Partneri: pumpurs