PIEKTDIENA, 27.maijs

                                                      

PIEKTDIENA, 27.maijs

 

Klase

Izmaiņas

Kabinets

   4.A

Nāk uz 3.stundu

 

   4.B

Sk. S.Špudes grupa nāk uz 2.stundu

202.

2.stunda – Vizuālā māksla

202.

Pēc 3.stundas un pusdienām iet mājās

 

   4.C

Nāk uz 3.stundu

 

3.stunda notiks ar skolas sociālo pedagoģi L.Bori

301.

   4.D

Pēc 3.stundas un pusdienām iet mājās

 

   5.A

1.stunda – Vizuālā māksla

14.

3.stunda – Angļu val. notiks kopā ar sk. S.Biktimirovu

14.

6.stunda - Dizains un tehnoloģijas

 

Pēc 6.stundas iet mājās

 

   5.B

Pēc 6.stundas iet mājās

 

   5.C

Nāk uz 2.stundu

 

2.stunda – Klases stunda

11.

3.stunda – Vizuālā māksla

11.

Pēc 3.stundas un pusdienām iet mājās

 

   6.A

Nāk uz 3.stundu

 

   6.B

3.stunda ar sk. I.Sproģi

26.

5.stunda – Vācu val. sk. I.Melnozoals grupai notiks 10-14.kab.

10-14.

5.stunda – Vācu val. sk. I.Moldovanas grupai notiks 26.kab.

26.

   6.C

3.stunda – Klases stunda

30.

Pēc 3.stundas un pusdienām iet mājās

 

   6.D

1. un 2.stunda - Mājturība un tehnoloģijas

 

Pēc 5.stundas sk. G.Muižnieces grupa iet mājās

 

   7.A

2. un 3.stunda - Ģeogrāfija

23.

Pēc 4.stundas un pusdienām iet mājās

 

   7.B

Nāk uz 2.stundu

 

2. un 3.stunda – Sports un veselība notiks 22.kab.

22.

4.stunda - Latvijas un pasaules vēsture

22.

Pēc 4.stundas un pusdienām   iet mājās

 

   7.C

1.stunda - Latvijas un pasaules vēsture

21.

Pēc 4.stundas un pusdienām iet mājās

 

   7.D

Klase pasākumā

 

   8.A

1. un 2.stunda - Latvijas un pasaules vēsture notiks 15.kab.

15.

3. un 4.stunda - Latviešu valoda notiks 15.kab.

15.

6. un 7.stunda – Matemātika notiks 15.kab.

15.

Pēc 7.stundas iet mājās

 

   8.B

Nāk uz 2.stundu

 

2.stunda ar karjeras konsultanti J.Grīni

30.

   8.C

1.stunda – Ķīmija

 

2.stunda – Datorika abām grupām notiks kopā

 

3.stunda ar soc.ped. A.Jēkabsoni

213.

Pēc 3.stundas – Sk. S.Stockas grupa iet mājās

 

4.stunda – Vācu val. sk. I.Melnozolas grupai

10-14.

Pēc 4.stundas sk. I.Melnozolas grupa iet mājās

 

   8.D

1. un 2.stunda - Bioloģija

19.

3. un 4.stunda – Datorika abām grupām notiks kopā

 

Pēc 4.stundas un pusdienām iet mājās

 

 

 

Partneri: twitter
Partneri: moodle
Partneri: e-klase
Partneri: visc
Partneri: izm
Partneri: lip
Partneri: drošs-internets
Partneri: valsts-bērnu-tiesību-aizsardzības-inspekcija
Partneri: radošuma-pils
Partneri: dsd
Partneri: junior-achievement
Partneri: afs
Partneri: atbalsts
Partneri: prakse-lv
Partneri: pumpurs